Enjene ea Katleho ea IE4
Li-motor tsa IE4 Series ke li-cage induction motor tse entsoeng ho latela maemo a IEC le ts'ebeliso e ntle ea matla ea IE4.
Tlhaloso
| E tloaelehileng | IEC60034-30 |
| Boholo ba foreimi | 80-355 |
| Sehlahisoa | 0.75kW-315kW |
| Sehlopha sa bokgoni | IE4 |
| Motlakase/maqhubu | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Tekanyo ea tšireletso | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Sehlopha sa ho thibela mocheso/Sehlopha sa ho phahamisa mocheso | F/B |
| Litokisetso tsa ho kenya | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Mocheso o tloaelehileng | -15°C ~+40°C |
| Mongobo o amanang o lokela ho ba ka tlase ho 90%. | |
| Bophahamo bo lokela ho ba tlase ho feta 1000 m ka holim'a bophahamo ba leoatle | |
| Mokhoa oa ho pholisa | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Mosebetsi | S1 |
| Ntlha ea tšebeletso | 1.0 |
Sephutheloana
Tlhahisoleseding ea ho odara
● Khataloganyo ena ke referense feela bakeng sa basebelisi. Ka kopo, tshwarela hore haeba phetoho efe kapa efe ya dihlahiswa e ke ke ya etsa hore ho hlaloswe ho eketsehileng esale pele. Khataloganyo ena ke referense feela bakeng sa basebedisi. Ka kopo, tshwarela hore haeba phetoho efe kapa efe ya dihlahiswa e ke ke ya etsa hore ho hlaloswe ho eketsehileng esale pele.
● Ka kopo hlokomela lintlha tse lekantsoeng ha o odara, tse kang mofuta oa enjene, matla, motlakase, lebelo, sehlopha sa ho kenya mocheso, sehlopha sa tšireletso, mofuta oa ho kenya le tse ling.
● Re ka rala le ho hlahisa dienjene tse ikgethang jwalo ka ha ho latetswe ho ya ka tlhoko ya moreki:
1. Motlakase o khethehileng, maqhubu le matla;
2. Sehlopha se khethehileng sa ho thibela ho ruruha le sehlopha sa tšireletso;
3. Ka lebokose la terminal ka lehlakoreng le letšehali, lipheletso tsa shaft tse peli le shaft e khethehileng;
4. Enjene e nang le mocheso o phahameng kapa enjene e nang le mocheso o tlase;
5. E sebediswa hodima thaba kapa kantle;
6. Matla a phahameng kapa ntlha e khethehileng ea tšebeletso;
7. Ka hitara, PT100 bakeng sa dibering kapa ho winding, PTC le tse ding;
8. Ka encoder, libere tse koahetsoeng ka insulated, kapa sebopeho sa libere tse koahetsoeng ka insulated;
9. Tlhokahalo e nang le ba bang.








