Li-motor tsa ho se tsitse ha SCZ Series
Mochini oa SCZ oa Synchronous Reluctance Motor o entsoe ka boikemelo, Mochini ona ke enjene ea motlakase ea mekhahlelo e meraro e nang le sebopeho sa rotor ea makenete ea aniso-tropic, e amohelang moralo oa boholo ba foreimi e tloaelehileng ea IEC ho fihlela litlhoko tse fapaneng tsa bareki, 'me e ka fana ka lihlahisoa tsa letoto la IE5, IE4, IE3, ho kenyeletsoa le enjene e hloekileng ea ho se rate e lumellanang.
Tlhaloso
| E tloaelehileng | IEC60034 |
| Boholo ba foreimi | H80-315mm |
| Matla a lekantsoeng | 0.75kW-200kW |
| Litekanyo kapa bokgoni ba ho boloka matla | IE5 |
| Motlakase le maqhubu | 400V/50Hz |
| Litekanyo tsa tšireletso | IP55 |
| Litekanyo tsa ho kenya mocheso/Ho phahama ha mocheso | F/B |
| Mokhoa oa ho Kenya | B3、B5、B35、V1 |
| Mocheso o tloaelehileng | -15°C ~+40°C |
| Mongobo o amanang o lokela ho ba ka tlase ho 90%. | |
| Bophahamo bo lokela ho ba tlase ho feta 1000 m ka holim'a bophahamo ba leoatle | |
| Mokhoa oa ho Pholisa | IC411 |
| Mosebetsi | S1 |
| Ntlha ea tšebeletso | 1.0 |
Tlhahisoleseding ea ho odara
● Khataloganyo ena ke referense feela bakeng sa basebelisi. Ka kopo, tshwarela hore haeba phetoho efe kapa efe ya dihlahiswa e ke ke ya etsa hore ho hlaloswe ho eketsehileng esale pele. Khataloganyo ena ke referense feela bakeng sa basebedisi. Ka kopo, tshwarela hore haeba phetoho efe kapa efe ya dihlahiswa e ke ke ya etsa hore ho hlaloswe ho eketsehileng esale pele.
● Ka kopo hlokomela lintlha tse lekantsoeng ha o odara, tse kang mofuta oa enjene, matla, motlakase, lebelo, sehlopha sa ho kenya mocheso, sehlopha sa tšireletso, mofuta oa ho kenya le tse ling.
● Re ka rala le ho hlahisa dienjene tse ikgethang jwalo ka ha ho latetswe ho ya ka tlhoko ya moreki:
1. motlakase o khethehileng, maqhubu le matla;
2. sehlopha se khethehileng sa ho thibela ho ruruha le sehlopha sa tšireletso;
3. ka lebokose la terminal ka lehlakoreng le letšehali, lipheletso tse peli tsa shaft le shaft e khethehileng;
4. enjene e nang le mocheso o phahameng kapa enjene e nang le mocheso o tlase;
5. e sebediswang hodima thaba kapa kantle;
6. matla a phahameng kapa ntlha e khethehileng ea tšebeletso;
7. ka hitara, PT100 bakeng sa dibering kapa ho winding, PTC jj.;
8. ka encoder, dibering tse thibetsweng, kapa sebopeho sa dibering tse thibetsweng;
9. le tlhoko ea ba bang.










