Enjene ea Katleho ea IE2
Tlhaloso
| E tloaelehileng | IEC60034-30 |
| Boholo ba foreimi | 80-355 |
| Sehlahisoa | 0.18kW-355kW |
| Sehlopha sa bokgoni | IE2 |
| Motlakase/maqhubu | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Tekanyo ea tšireletso | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Sehlopha sa ho thibela mocheso/Sehlopha sa ho phahamisa mocheso | F\B |
| Litokisetso tsa ho kenya | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Mocheso o tloaelehileng | -15°C -+40°C |
| Mongobo o amanang o lokela ho ba ka tlase ho 90%. | |
| Bophahamo bo lokela ho ba tlase ho 1000m ka hodima bophahamo ba lewatle | |
| Mokhoa oa ho Pholisa | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Mosebetsi | S1 |
| Ntlha ea tšebeletso | 1.0 |
Lisebelisoa tsa Tlhahiso
Taelo ea ho odara
● Khataloganyo ena ke ea bareki feela. Ka kopo ntšoarele hore haeba ho na le liphetoho sehlahisoa, ha ho lintlha tse ling tse tla etsoa esale pele.
● Ha o odara, ka kopo ela hloko lintlha tsa odara, tse kang matla, motlakase, lebelo, sehlopha sa ho kenya mocheso, sehlopha sa tšireletso, mofuta oa ho kenya, jj. tsa mohlala oa enjene.
● Re ka ea ho rala le ho hlahisa lihlahisoa tse khethehileng tsa enjene ho latela litlhoko tsa hau.
1. Metlakase e khethehileng, maqhubu le matla.
2. Sehlopha se khethehileng sa ho thibela ho ruruha le sehlopha sa tšireletso;
3. Lehlakore le letšehali le nang le lebokose la manonyeletso, pheletso ea moalo o habeli le moalo o khethehileng;
4. Li-motor tsa mocheso o phahameng kapa li-motor tsa mocheso o tlase ;
5. Tšebelisong ea libaka tse phahameng kapa kantle.
6. Matla a phahameng kapa ntlha e khethehileng ea tšebeletso.
7. Ka li-heater, li-bearing kapa li-winding tsa PT100, PTC, jj.
8. Ka encoder, bearing e insulated, kapa kaho ea bearing e insulated.
9. Litlhoko tse ling.









