Li-Brake Motors tsa YEJ
Li-motor tsa letoto la YEJ li ka etsa brake e potlakileng, li sebelisoa lisebelisoa tsa mechini le mechini ea ho khanna moo ho hlokahalang brake e potlakileng le e nepahetseng.
Tlhaloso
| Boholo ba foreimi | 80-280 |
| Sehlahisoa | 0.18kW-90kW |
| Motlakase/ maqhubu | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Tekanyo ea tšireletso | IP55 (motor) 、 IP23 (braker) |
| Sehlopha sa ho thibela mocheso/Sehlopha sa ho phahamisa mocheso | F/B |
| Litokisetso tsa ho kenya | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Mocheso o tloaelehileng | -15°C~+40°C |
| Mongobo o amanang o lokela ho ba ka tlase ho 90%. | |
| Bophahamo bo lokela ho ba tlase ho feta 1000 m ka holim'a bophahamo ba leoatle | |
| Mokhoa oa ho pholisa | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Mosebetsi | S1 |
| Ntlha ea tšebeletso | 1.0 |
Sephutheloana
Tlhahisoleseding ea ho odara
● Khataloganyo ena ke referense feela bakeng sa basebelisi. Ka kopo, tshwarela hore haeba phetoho efe kapa efe ya dihlahiswa e ke ke ya etsa hore ho hlaloswe ho eketsehileng esale pele. Khataloganyo ena ke referense feela bakeng sa basebedisi. Ka kopo, tshwarela hore haeba phetoho efe kapa efe ya dihlahiswa e ke ke ya etsa hore ho hlaloswe ho eketsehileng esale pele.
● Ka kopo hlokomela lintlha tse lekantsoeng ha o odara, tse kang mofuta oa enjene, matla, motlakase, lebelo, sehlopha sa ho kenya mocheso, sehlopha sa tšireletso, mofuta oa ho kenya le tse ling.
● Re ka rala le ho hlahisa dienjene tse ikgethang jwalo ka ha ho latetswe ho ya ka tlhoko ya moreki:
1. motlakase o khethehileng, maqhubu le matla;
2. sehlopha se khethehileng sa ho thibela ho ruruha le sehlopha sa tšireletso;
3. ka lebokose la terminal ka lehlakoreng le letšehali, lipheletso tse peli tsa shaft le shaft e khethehileng;
4. enjene e nang le mocheso o phahameng kapa enjene e nang le mocheso o tlase;
5. e sebediswang hodima thaba kapa kantle;
6. matla a phahameng kapa ntlha e khethehileng ea tšebeletso;
7. ka hitara, PT100 bakeng sa dibering kapa ho winding, PTC jj.;
8. ka encoder, dibering tse thibetsweng, kapa sebopeho sa dibering tse thibetsweng;
9. le tlhoko ea ba bang.








