Enjene ea Katleho ea IE1
Tlhaloso
| E tloaelehileng | IEC60034-30 |
| Boholo ba foreimi | 80-355 |
| Sehlahisoa | 0.18kW-315kW |
| Sehlopha sa bokgoni | IE1 |
| Motlakase/maqhubu | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Tekanyo ea tšireletso | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Sehlopha sa ho thibela mocheso/Sehlopha sa ho phahamisa mocheso | F/B |
| Litokisetso tsa ho kenya | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Mocheso o tloaelehileng | -15°C ~+40°C |
| Mongobo o amanang o lokela ho ba ka tlase ho 90%. | |
| Bophahamo bo lokela ho ba tlase ho feta 1000 m ka holim'a bophahamo ba leoatle | |
| Mokhoa oa ho pholisa | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Mosebetsi | S1 |
| Ntlha ea tšebeletso | 1.0 |
Tlhahisoleseding ea ho odara
● Khataloho ena ke ea tlhahisoleseling ea mosebelisi feela. Re kopa tšoarelo ka ho se fane ka tsebiso esale pele mabapi le liphetoho life kapa life tsa sehlahisoa.
● Ha o odara, ka kopo hlalosa mofuta oa enjene, matla, motlakase, lebelo, sehlopha sa ho kenya mocheso, sehlopha sa tšireletso, mokhoa oa ho kenya, jj.
● Re ka rala le ho etsa dienjene tse ikgethang ho latela ditlhoko tsa bareki ka tsela e latelang.
1. motlakase o khethehileng, maqhubu le matla
2. lihlopha tse khethehileng tsa ho thibela le ho sireletsa
3. ka lebokose la terminal le ka letsohong le letshehadi, dipheletso tse pedi tsa shaft le dishaft tse ikgethang
4. Lienjene tsa mocheso o phahameng kapa mocheso o tlase.
5. Tšebeliso e phahameng kapa ea kantle
6. Matla a phahameng kapa mabaka a tšebeletso e khethehileng
7. ka ho futhumatsa, dibering kapa diwinding tsa PT100, PTC, jj.
8. ka encoder, li-bearing tse arohaneng kapa kaho ea li-bearing tse arohaneng
9. Litlhoko tse ling.









